Finále pohárů KVSC a Chebského

Začal podzim a finišují jednotlivé poháry, startují cyklokrosy a také se začíná odpočívat před zimní přípravou. Pojďme se tedy podívat jak se nám daří v posledních závodech.

kynzvart107Kynžvartský podzim – Dle výsledků to vypadá na nejhorší závod v sezóně, ale vše nebylo až tak černé. Trochu smůly – bloudění a několik defetktů, přesto jsme však byli dlouho vidět načele závodu. Nejprve Pája a pak Hondzik. Oba však pozice museli přenechat soupeřům kvůli defektům. Přesto tito „tahouni“ byli na stupních vítězů zastoupeni. Páju v mužích Imríšek a Honzu ve V1 Luky. Skvěle a opět suveréně zajel Tomsík. Těsně pod stupni dojel Onty a Bájo.

zel1Chodovský maraton – Poslední závod poháru KVSC nevyšlo zcela podle plánů, ale přesto jsme vybojovali 5 pódiových umístění. Podle předpokladů své kategorie s přehledem vyhráli Tomsík a Pája. Po boji na druhém místě dojel ve V1 Honza (ale stačilo mu to k vítězství v poháru). Podruhé s sezóně se v našem dresu představila Eva a dojela na třetím místě. Překvapivě si vedl Viky, který v kadetech získal bronz. Opět těsně pod stupni vítězů byli  klasifikováni Onty a Bájo. Škoda absence Fišiho, který startoval ve výběru KV kraje na Praha-Vary-Praha, protože tím přišel o celkové vítězství v KVSC. Ovšem zážitek ze startu se silničními profíky na legendárním závodě mu to jistě vynahradí.

kynzvart196XC Zelená hora – V tomto závodě, který byl na poslední chvíli vyškrtnut z poháru KVSC, se představila pouze čtveřice našich závodníků. Ovšem na početném zastoupení na stupních vítězů to vliv nemělo. V juniorech a V3 jsme neměli konkurenci a Pája s Tomsíkem potvrdili dominantní postavení v závěru sezóny. Fiši den po P-V-P zajel opět výborně, ale tentokrát to stačilo „pouze“ na stříbro. Tím čtvrtým do party šmoulů byl Bájo, který po standartním výkonu skončil 5.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *