první závodní středa

Tak trochu smutek z dětiček, kvůli kterým to hlavně vzniklo. Na startu pouze Petra Janusová, která si odjela symbolický závod s Hummlem, aby se vítězskou nestala úplně zadarmo. Samozřejmě vyhrála. V dospělácích se sešlo 10 závodníků, ale po třech okruzích z 18 jich zbalo pouze 8. Zavodilo se bodovacím systémem v každém třetím kole. Před první bodovačkou se urvali dva nečekaní závodníci (Fiši – měl jižbýt za hranicemi a Márvy) a ti si to ve sputech rozávali až do 4. bodovačky. Pak Vojta i díky Radkovo problémům s kolem ujel jel si pro hladké vítězství. Za těmito dvěma jeli sólo jízdy Pepa Kodl a Jindra Lát (městská policie KV). Dále na dohled za malym Vikym  Robert a na konci zůstali triatlonistí Jirka Chroust a Kuba Zrůst.

Výsledky:

Kategorie K1 – V.Marvan (CK Hnízdil Kadaň) 69 bodů, R.Fišer (TBB) – 60, J.Lát (Městsá policie KV), J.Chroust (TRIsport Čeko), J.Zrůst (TRIsport Čeko), P.Kodl (TBB).

Kategorie K2 – J.Kodl (MCB Sokolov) 40 bodů, V.Viktorin (TBB) 39, R.Vokáč (TBB) 38, T.Csipka (TBB).

Kategorie D2 – P.Janusová (TBB)

fotky:

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na první závodní středa

1. Radek napsal:

Aby nedošlo k mýlce, tak to byla Vojtova fyzička, co zbytek startovního pole smazala z povrhu zemského :).

2. Radek napsal:

A díky za rychlé sepsání výsledků.

Mylsím, že by se mělo stát tradicí a vzít si s sebou třeba suché věci a jet pak na bajkovej trénink.

Zkopíruju ze svého tréninkového deníku:

Závod se mi líbil. Ideální by bylo na něj navázat tréninkem na bajku, už netřeba žádné závodění, anebo se projet před ním, jako to udělal Vojta.

K trati. Podle mě to dnes nebylo kritérium nebo bodovačka, ale prostý XC závod. Nebo se mýlím? (Nevím, jak divoce se spurtovalo za mnou.) Na to by totiž byla třeba jiná než kopcovitá trať, kde všichni jedou pořád na maximum, takže ani nemohou pořádně zrychlit. Byla by třeba rovinatá trať, ideálně založená na dětském okruhu Březovského bajku nebo postavená někde u cyklotrialu. Myslím, že teď je ideální doba na zkoušení ideální tratě. A vůbec, mě by nevadilo závodit každý týden na jiné trati. Tak, to je můj příspěvek do diskuze. Doufám, že Honza Vokáč najde pomocníky (Pepa Kodl by byl ideální 🙂 (dnes měl správné připomínky) a neztratí chuť do pořádání.

… tak. Taky chci říct, že je hrozěn těžký vymyslet správnou podobu úplně nového závodu, takže se nedivme, že se názory a představy liší. Nejlepší je kzoušet a uvidí se, co se osvědčí.

3. Monča napsal:

Radku, vy dva z Vojtou jste měli kolo cca 2:45 min a byli asi jediní kdo spurtovali 🙂 . Podle výrazů v obličeji těch kol /18 / bylo až dost a nevím jestli by měl ještě někdo potom chuť na bikový trenink, ale vlastně, vy jste šílenci.